طراحی انواع فروشگاه های اینترنتی طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت با لاراول افزونه نویسی وردپرس

فروشگاه های اینترنتی با وردپرس

وب سایت های فروشگاهی، یک وبسایتی است که به سادگی بازدیدکننده را برای خرید آنلاین محصولات شما درگیر میکند.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی با قابلیت فروش آسان

چراکه نه؟ کاری که امروزه اکثر افراد انجام میدهند و به درآمد خوبی هم میرسند. فروش آنلاین در حال رونق گرفتن است و فقط صعود خود را ادامه خواهد داد. یک طراحی وب سایت حرفه ای تجارت الکترونیک به سادگی بازدیدکنندگان شما را درگیر میکند و خرید محصولات شما را به صورت آنلاین آسان میکند. گران است؟ بستگی دارد، و البته میتواند باشد ، اما ممکن است مقرون به صرفه تر از آنچه که فکر میکنید باشد. متغیر های زیادی وجود دارند که هنگام تعیین یک برنامه و قیمت گذاری برای وب سایت تجارت الکترونیک، وارد عمل میشوند.

عوامل تعیین کننده قیمت گذاری فروشگاه های اینترنتی:

جمعیتی : شما چه کسی هستید و بازار فروش شما کجاست؟ خریداران شما کجا هستند و چگونه انتظار دارید که به آنها برسید؟ شخصی سازی : چه سطحی مورد نیاز شماست؟ وب سایت شما چه کاری را باید انجام دهد که تجربه خرید سنتی را به مدرن تبدیل کند؟ محصولات : چه تعداد محصول و چگونه آنها را وارد کنیم؟ برای هر کدام چقدر اطلاعات نیاز است؟ عکاسی : تصاویر واقعا میتوانند به فروش یک محصول کمک کنند. امکانات : چه تنظیماتی و متغیرهایی وجود دارند؟ حمل و نقل : چگونه میخواهید محصول را به دست کاربران برسانید؟ در چه ساختاری قیمت گذاری کنید؟ مدیریت : تمام عملکردهای فروشگاه چگونه توسط شما کنترل شوند؟ آیا میتوانید فروش و اجرای محصول را به سرعت و راحتی بیشتر انجام دهید؟ یک راه حل خوب برای تجارت الکترونیک که وردپرس هم این شرایط را آماده سازی کرده است ایجاد یک پنل مدیریتی راحت و امن است که به شما این امکان را میدهد که با پسورد اختصاصی خود وارد پنل شوید و به روزرسانی های فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهید. برخی از این تغییرات ممکن است شامل تغییر اطلاعات مربوط به محصول ، قیمت ها ، اضافه کردن محصولات جدید ، آپلود عکس ، اجرای تبلیغات و تقریبا هر چیز دیگری که تصور کنید مورد نیاز شماست.

به 164 شرکتی که به ما اعتماد کرده اند و وبسایت خود رابا کمک طراحی سایت آواتم راه اندازی کرده اند بپیوندید..

avatheme.com

توسعه دهندگان طراحی سایت آواتم

یکی از بزرگترین چالش های فروشگاه های تجارت الکترونیک جدید وجود دارد و معمولا به مشتریان خود توصیه می کنیم، اینست که انتظارات واقع بینانه از ترافیک و فروش داشته باشند. اگر شما فقط به ترافیک موتورهای جستجو تکیه میکنید ، جنگ سختی را پشت سر میگذارید چرا که احتمالا صدها یا هزاران فروشگاه دیگر در حال فروش محصولات مشابه شما هستند. برخی از خرده فروشان بزرگ آنلاین وجود دارند که این تجارت رو زودتر از شما شروع کرده اند و قطعا سهم بزرگتری از بازار را از آن خود کرده اند، خب با این حساب چگونه میخواهید به رقابت با آنها در اوایل کار خود بپردازید؟ مخاطب و هدف خود را بشناسید و درک کنید. برخی از این فروشگاه های اینترنتی بودجه زیادی برای بازاریابی برای فروشگاه خود پرداخته اند. پس با این حساب انتظار ندارید که فقط یک فروشگاه اینترنتی برای شما ایجاد کنیم و شما بشینید و از این طریق فروش کنید … شما باید وب سایت خود را بازاریابی کنید و زمان و تعهد خود را در آن قرار دهید. ما خوشحال خواهیم شد که با شما در این راه همراه باشیم ، فقط کافیست بریا شروع کار با ما تماس بگیرید.