سوالات متداول

لیست سوالات متداول در زمینه سفارش قالب

پیدا کردن قالب متناسب با نوع کسب کار در ابتدا شاید کاری بسیار سخت بنظر برسد.ولی هرگز نگران این موضوع نباشید تیم پشتیبانی ما
به صورت کاملا رایگان به شما در این زمینه کمک خواهند کرد. و شما را در این زمینه راهنمایی می کنند .

برای سفارش قالب یا سایت مورد نظر،ابتدا باید به صفحه اصلی سایت آواتم وارد شده و از منوی بالایی سایت، فرم درخواست سفارش را انتخاب کنید .
با انجام اینکار شما به صفحه ای هدایت می شوید که با تکمیل فرم مورد نظر، سفارش خود را ثبت کرده و کارشناسان ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

دو پاسخ برای این سوال در نظر گرفته شده است، که بنا بر شروطی پاسخ ها داده میشود .

پاسخ اول : اگر شما هنوز سایت خود را به طور کامل تحویل نگرفته باشید و قرارداد ما با شما به پایان نرسیده باشد. ما تنها یک یا حداکثر دو بار قالب انتخابی شمارا ویرایش خواهیم کرد و این بدان معنی نیست که یک یا دوبار قالب خود را به طور کامل عوض کنید، بلکه یک یا دو لیست از ویرایشات المان های داخل همان قالب است .

پاسخ دوم : اگر شرط مورد اول رعایت نشده باشد و شما بعد از اتمام قرارداد و تحویل گرفتن سایت، تقاضای ویرایش قالب را داشته باشید با توجه به لیست ویرایشات،هزینه ای از شما دریافت شده و ویرایشات انجام خواهد شد. لطفا این نکته را هم در نظر داشته باشید اگر خواستار تغییر قالب باشید هزینه قالب دوم انتخابی شما،به طور کامل دریافت خواهد شد. پس خواهشمندیم برای بار اول به طور کامل دقت و توجه لازم را داشته باشید.

در پاسخ به این سوال باید گفت بله تیم پشتیبانی ما به صورت کاملا رایگان در خدمت شما عزیزان هستند تا در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکلی در سایت ،به شما عزیزان در جهت رفع آن کمک کنند.

تعرفه ثبت دامنه های مختلف، متفاوت است ، دامنه های ir در حدود 20 هزارتومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه هایی مانند com براساس دلار روز محاسبه می شود.البته نا گفته نماند دامنه هایی با مبلغ های بالاتر به عنوان نمونه دامنه های tv وجود داردند که دارای هزینه های بالاتری نسبت به دامنه های معمولی هستند.

تعرفه هاست شما به میزان فضایی که احتیاج دارید بستگی دارد. ولی به طور کلی می توان گفت : پلان اول هاستینگ سایت از 100 مگابایت فضا شروع شده و هزینه آن در حدود 120 هزار تومان به مدت یک سال است . البته این نکته قابل به ذکر است که هاستینگ قابل ارتقا بوده و می توان با توجه به نیاز سایت خود آن را ارتقاء دهید.
به طور نمونه برای ارتقاء هاست از 100 مگابایت به 500 مگابایت هزینه 80 هزارتومان باید پرداخت کنید. پس به این نتیجه میرسیم در ابتدای تهیه یک وبسایت نیاز به پرداخت هزینه های سنگین بابت آن نیست.و برای راه اندازی یک وبسایت یک هاست با کمترین ظرفیت کافی است .

برای دانستن تعرفه قالب های ما ابتدا نیاز است به منوی بالایی سایت مراجعه کرده و گزینه پکیج های طراحی سایت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به صفحه پکیج های ما هدایت شده و میتوانید قیمت هارا به طور کامل مشاهده کرده و پکیج دلخواه خود را انتخاب کنید . اگر سوالی در زمینه قیمت پکیج ها داشتید . تیم پشتیبانی ما شما به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

سایت پس از اتمام طراحی لازم است ایمن سازی شود و در صورت عدم انجام این قسمت به سرعت دچار مشکلات امنیتی خواهید شد.
هزینه ایمن سازی یک سایت در حدود 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است . البته این هزینه برای بعضی سایت ها مانند فروشگاهی افزایش پیدا می کند.

 سایت آواتم برای این سوال نیز پاسخ ویژه ای دارد، به این صورت که برای تمامی افرادی که قالب یا سایت خود را به ما سفارش دهند . فایل آموزشی، از نحوه استفاده از سایت ارسال شده .
و تیم پشتیبانی ما به صورت رایگان شمارا در این زمینه راهنمایی خواهند کرد ،و به سوالات شما به طور کامل پاسخ خواهند داد .
البته این نکته هم قابل بیان است که کارشناسان ما شما را به گروهی خصوصی برای رفع مشکلات و پاسخ به سوالات اضافه خواهند کرد.

 پاسخ به این سوال بله است ، سایت های طراحی شده توسط تیم آواتم به گونه ای است . که کاملا رسپانسیو بوده و در نسخه موبایلی به خوبی نسخه وب کار خواهد کرد.

همانطور که سایت ما کار خدمات سئو و بهینه سازی سایت را نیز انجام می دهد ،متناسب با قالب انتخابی و نوع کسب و کار هزینه ای در این زمینه دریافت خواهد کرد، که پس از اتمام طراحی قالب و راه افتادن وبسایت کار سئو و بهینه سازی سایت شما آغاز می شود.

هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 50 درصد از عدد کل سایت اولیه می باشد. به عنوان مثال در صورتی که عدد کل طراحی سایت در حدود 500 هزار تومان باشد، هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 250 هزار تومان خواهد بود .